Ürünlerimiz
RENACOLL FISH COLLAGEN PEPTIDE
TOZ SAŞE FORMU (15 ve 30 günlük ambalaj)
C vitamini içerikli collagen takviyesi
Renacoll Fish Collagen Peptide cildinizin en yakın arkadaşı olacaktır. Balık collageni esas olarak hayvan kaynaklı collagenlerin süper kahramanıdır. Bu kadar doğal bir mücevher yapan özelliğini basitçe söylemek gerekirse diğer tüm collagen türlerinden en küçük parçacık boyutuna ve en düşük molekül ağırlığına sahip olması sayesinde hızlı emilimi ve biyoyararlınımı oldukça yüksektir. Bu sayede collagen takviyesi beklentilerinize hızlı ve kalıcı cevap alabilirsiniz. Balık collageni cildi nemlendirmesi elastikiyetini artırması yanında cilt yaralarınızı hafifletmek ve tamamen iyileşmesini sağlamaya yardımcı olur. Renacoll Fish Collagen Peptide; büyük okyanus balıklarının derilerinden elde edilmiş olup 1000\3000 dalton molekül ağırlığı ile emilim ve biyoyaralınımı yüksek, zengin amino asit içeriği ile beklentilerinizi karşılayacak formulasyona sahiptir. C vitamini vücuttaki collagen sentezine destek olurken mevcut collagen yıkımını önlemeyede yardımcı olur.

RENACOLL FISH COLLAGEN PEPTIDE
TOZ SAŞE FORMU (15 ve 30 günlük ambalaj)
C vitamini içerikli collagen takviyesi
Renacoll Fish Collagen Peptide cildinizin en yakın arkadaşı olacaktır.
Balık collageni esas olarak hayvan kaynaklı collagenlerin süper kahramanıdır. Bu kadar doğal bir mücevher yapan özelliğini basitçe söylemek gerekirse diğer tüm collagen türlerinden en küçük parçacık boyutuna ve en düşük molekül ağırlığına sahip olması sayesinde hızlı emilimi ve biyoyararlınımı oldukça yüksektir. Bu sayede collagen takviyesi beklentilerinize hızlı ve kalıcı cevap alabilirsiniz.

Balık collageni cildi nemlendirmesi elastikiyetini artırması yanında cilt yaralarınızı hafifletmek ve tamamen iyileşmesini sağlamaya yardımcı olur.

Renacoll Fish Collagen Peptide; büyük okyanus balıklarının derilerinden elde edilmiş olup 1000\3000 dalton molekül ağırlığı ile emilim ve biyoyaralınımı yüksek, zengin amino asit içeriği ile beklentilerinizi karşılayacak formulasyona sahiptir.

C vitamini vücuttaki collagen sentezine destek olurken mevcut collagen yıkımını önlemeyede yardımcı olur.